Өзін -өзі тану » Приреченская средняя общеобразовательная школа
Бухгалтерия:
+7(7222) 23-11-37

Өзін -өзі тану

"Приречное ЖОББМ"КММ 2"А" сыныбында Өзін-өзі тану пәнінен "дос" "достық"ұғымдары туралы түсінік бере отырып, дұрыс әрекет құндылығының мәнін ашуда "Дос болуды үйренеміз"тақырыбында ашық сабақ өтті. Пән мұғалімі Шакенова К.К.
Сабақ 5Т-ережесімен басталып, оқушылар"Алтын балық"ахуалы арқылы жағымды көңіл- күйге келді.Топқа біріге отырып үй жұмысы қайталанды. "Достықты достық шақырады"дәйексөзінің мағынасы өсиет әңгіме арқылы ашыла түсті. "Татулық тобы" сөз тіркестерін сәйкестендірді."Адалдық тобы" досты 6 қырынан ашып көрсетті."Бірлік тобы"мақал-мәтел жалғасын тапты."Достасу қадамдары","Тақия тастамақ" ойындары ойналды. Топпен ән айтылып, "Тілек ағашы"арқылы кері байланыс орнатылды.Бүгінгі сабақтан әр оқушы достықты бағалауды,сүйіспеншілікті, рухани- адамгершілік құндылықтарды бойына сіңірді.